Başkanın Mesajı

     Yarım asır’a yakın iş tecrübemiz ve sektör tecrübemizle çıktığımız bu yolda. Attığımız sağlam temellerin içerisinde; Kaliteli ticari ilişkiler, samimi insani ilişkiler, geliştirici iş birlikleri ve sahiplenen, şefkatli profesyoneller ile perçinlediğimiz bu sistem’e verdiğimiz isimle dahi bir anlam yükledik.

İstedik ki, sektörde her gün, bir öncekine veya diğerlerine göre daha da ilerleyen ve diğerlerini de ilerleten bir sistem olsun. Sadece bu sistem ile bireysel bir gelişme yerine, sektör’e mâl edebileceğimiz, bir toplumsal gelişimin odağı olsun.

Bu nokta da sistemin adını bize, uzun yıllar sonra bile yola çıkma dürtümüzü unutturmasın diye YÜKSELİŞ dedik. İşimizi yükseltmemiz gerektiğini her markamızı telaffuz ettiğimizde bize hatırlatsın diye.

Bugün bu noktadan geriye baktığımızda, başlangıçta düşündüklerimizin, birer karakter özelliği olarak ruhumuza yansıdığını ve her yeni katılan arkadaşımızında benimsediğini gördüğümüzde, tarifi mümkün olmayan bir haz’ın  içerisinde faaliyetlerimize daha da bir sarılarak yürüttüğümüzü görüyoruz.

Dün’den bugün’e tüm yan yana, iç içe ve birlikte çalıştıklarımıza kurumumuzun Anayasası, denilecek şu kurallara;

  • Çalışırken ve kazanırken devletimizin üzerimize yüklediği sorumluluklara harfiyen uyacağımıza.
  • Üretirken; kaliteden ve yenilikten ödün vermeden çağın teknolojisi yakalayacağımıza ve üzerine çıkacağımıza.
  • Bizimle ve birlikte çalıştıklarımızın kattıkları değerlere saygı duyacağımıza.
  • Kalite, Teknoloji, Hakkaniyet, Dürüst ticaret olgularından ödün vermeden sürdürülebilirliğe.

uydukları için, bugün buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Birlikte ve beraber çalıştığımız tüm mesai arkadaşlarımızın, üretmekten, yenilenmekten, dürüstlükten hiç vazgeçmeyeceklerini bilerek, aynı nokta da buluştuğu ve yerini koruduğu sektör öncülüğüne devam etmesini diliyorum.

 

 

Yüksel TEPE

Pin It on Pinterest

Share This