Hakkımızda

Merhaba Dünya!

Size söyleyecek sözlerimiz var. Şöyle başlamak istiyorum ki; bundan otuz beş yıl öncesiydi, yani 1980 senesi, hani her girişimci gördüğü bir ışığın peşinden gider ya, işte öyle bir ışık gördük. Dünya gitgide kalabalıklaşmaya başlamıştı ve insanlık, artık kalabalığın içinde mutluyken, sakinliğin ortasında huzurlu olma hissine olan özlemini daha çok belli etmeye başlamıştı.

Yapılar insanlığın bu istemine zaten çok ama çok daha önceden çözümler bulmuş, binaları yatay ölçülerde üretmek yerine, o sonsuzluğun ve huzurun simgesi asumana (gökyüzü) doğru üretmeye başlamıştı. Hızla da bu yapılar üzerinde fikirler geliştirmiş, bunları yenileyerek, huzur veren yaşam boşlukları oluşturmuştu.

Asuman’a doğru uzanan bu yaşam boşluklarında, insanlığın rahatı ve zamanı için madenlerde kullanılan taşımalı sistemin, bu binalarda insanlığa üretilecek hizmet içinde kullanımı düşünülmüş ve kullanılmaya başlanmıştı. Bu sistemler 1890 yıllarına kadar, kapıların açılıp kapanması ve katlara yönlendirilmesi için, yine bir operatöre ihtiyaç duyuyordu. Sizin anlayacağınız, insanlığa hizmet için yine bir insan faktörü gerekiyordu. Nihayet 19. yy’ın başlarına doğru bu sorun da ortadan kalktı ve artık kendini kumanda edebilen, kullanıcının direktiflerini uygulayabilen, günümüz teknolojisinin ilk tuğlası diyebileceğimiz sistemler üretilmişti.

İşte biz şunu fark ettik ki; artık bu sistemlere de bir inovasyon gerekliydi! Bu düşünce ile 80’lerde bu ışığın peşinde koşmaya başladık. Her gün, her dakika yeniledik kendimizi. Sürekli koştuk durduk daha iyisini üretme uğruna. İnsanlığın huzuru bulduğu sakinlikteki yaşam boşluklarına, yani asumana ulaştırmaya verdiğimiz çabayla şimdi daha sağlıklıyız ve şimdi daha faydalıyız.

16.000 m2 Ankara-Kazan mevkiinde kapalı alanda sarf ediyoruz emeklerimizi. Burada buluyoruz güveni, teknolojiyi, konforu ve kaliteden ödün vermeden burada üretiyoruz; Kabin, Tam Otomatik Kapı, Yarım Otomatik Kapı, Mekanik ve Dokunmatik Kat ve Kabin Butonlarını. AR-GE yapıyoruz yine burada. Bizim kalbimiz burası.

Satış, pazarlama ve merkezimizi de Ostim’de konuşlandırdık. Oradan da Dünya’ya, size açılıyoruz. Şimdi Yükseliş olarak tüm dünyada, sizleri o huzur buluğunuz yaşam boşluklarına ulaştırıyoruz. Bize olan güveninizi yine boşa çıkarmadık. Hep beraber bakalım ileriki sayfalarda sizin için neler yaptığımıza. Hoşça kalın, mutlu kalın.

Pin It on Pinterest

Share This