İnsan Kaynakları

DEĞERLERİMİZ

Kalite bizim için bir zorunluluktur…

Üretmiş olduğumuz ürünlerin insan hayatını kolaylaştırdığı bir gerçektir. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin insan güvenliği ile doğru orantılı olduğunun farkındayız. Bu sebeple kalite yönetimi politikamızı en iyi şekilde uygulayarak asansör sektörüne değer katıyor, hayatı kolaylaştırıyoruz.

En değerli varlığımız, personelimiz…

Personelimize vermiş olduğumuz eğitimler ve seminerler ile doğru, dürüst, çalışkan, değerlerine sahip çıkan bireyler ile üreterek büyüyoruz.

Yeniliği her zaman takip ederiz…

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi yoğun bir biçimde sürdürerek yeni ürünler tasarlar, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda onlara en iyi ve en yeni çözümleri sunarız. Globalleşen dünyanın sektörümüzle ilgili son trendlerini takip ederek üretim hattımızda uygularız.

Üretime olan yaklaşımımız…

Sürekli iyileştirme çalışmalarımızla maksimum verim ve minimum hata ile üretim yapmayı, katma değeri yüksek olan kaliteli ürünler üreterek firmamızın ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmayı kendimize görev ediniriz.

Ekip olarak çalışırız, ekip olarak başarırız…

Bir elin nesi var, iki elin sesi var mantığından yola çıkarak, beyaz yaka ve mavi yaka ayırt etmeksizin tüm personelimiz koordinasyon içerisinde çalışır, çözüm ortağı olduğumuz firmalara sipariş sürecinden ürünün gönderilmesine ve satış sonrasında da en iyi şekilde yardımcı oluruz. Ekibimizin oluşturduğu katma değer kalitemize yansıyarak başarıyı getirir.

Bilgileriniz

E Posta

CV Örneğiniz Word / PDF dosyası

Birlikte çalıştıklarımızın, tecrübe,bilgi,karakteri ile özdeşleştiğimize emin olduğumuzdan. En profesyonelleri ile çalışmak için, arayışımız sürekli devam etmektedir.

Lütfen, bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz! Öz geçmişinizi ise karmaşık olmadan ve sizinle ilgili tüm detayları bulabileceğimiz bir form halinde bize gönderiniz!

Türkçe