HAKKIMIZDA

Ultra Konfor Ekstra Güven!

1980 yılından bugüne asansör tasarım, üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekte olan Yükseliş Asansör, üstün kalite anlayışı ile üretmiş olduğu ürünleri, Dünya’nın 63 ülkesi ile buluşturmaktadır. 27.000 m² kapalı alan, 23.000 m² açık alana sahip üretim tesisi, yüksek teknolojik makine parkuru, 210 kişilik uzman kadrosu, kaliteden asla ödün vermeden yapmış olduğu üretim ve içerisinde dünya devi firmaların da bulunduğu referansları ile asansör sektöründe saygın firmalar arasında yerini almaktadır. Asansör kabinleri, asansör kapıları, asansör butonları, paket asansör ve tüm asansör aksesuarlarını kapsayan ürün yelpazemiz ile çözüm ortaklarımızın ihtişamlı projelerinde ilk tercih oluyoruz. Üretim birimimiz ile daima entegre olarak çalışan Ar-Ge birimimiz ile çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin standardın dışına çıkan ihtiyaçlarını yenilikçi tasarımlarımız ile karşılıyoruz. Sağlamış olduğumuz bu esneklik sayesinde teknoloji ile birlikte şekillendirdiğimiz ürünler, geleceğe bir adım daha yaklaştığımızın göstergesidir. Bizi çözüm ortağı olarak seçen Almanya, İngiltere, Rusya, Azerbaycan, İsveç, Gürcistan, Irak, Tunus ve BAE gibi ülkelerin saygın firmalarına başarılı operasyonlarımızı sürdürüyor, kurulduğumuz günden beri önemsediğimiz dürüstlük, kalite politikamız ve sürekli gelişim anlayışımız ile yolumuza büyüyerek emin adımlarla devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ
Yükseliş Asansör firması olarak edindiğimiz misyon, düşük maliyet uğruna kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünleri, son teknolojiyi takip edip geliştirerek çözüm ortağı olduğumuz müşterileri ultra konfor ve ekstra güven ile buluşturmak.

VİZYONUMUZ
Yükseliş Asansör firması olarak hedeflediğimiz vizyon, üretim kapasitemizi ve Ar-Ge yatırımlarımızı arttırmak, yeni teknolojileri kullanarak tasarladığımız ürünleri geliştirerek geleceğe yön vermek, “Yükseliş” markasını adına yakışır bir biçimde yükselterek globalleşen dünyada ulaşabildiğimiz ülke sayısını arttırmak.